60 Amper Aküler

ARAYIN! AKÜNÜZÜ GETİRELİM !
AKÜ DEĞİŞİMİNDE VİP HİZMET !

İnci Akü, Mutlu Akü, Varta Akü, EAS Akü, Çelik Akü, Hugel Akü
60 AMPER AKÜLER 180TL – 400TL arasında değişmektedir.
Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen bizi arayın

0533 031 29 59 | WHATSAPP DESTEK


En Ucuz ve Kaliteli 60 Amper Akü Seçenekleri

Akü veya akümülatör olarak adlandırılan ürünler elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolama özelliğine sahip enerji kaynakları olarak bilinmektedir. İhtiyaç anında depoladığı kimyasal enerjiyi tekrar elektrik enerjisine çevirerek aracınız için enerji sağlamaktadır. Genel olarak araçlarda tercih edilen bu enerji kaynakları akım toplar, batarya ve birikteç gibi isimlere sahiptir. Marş motorunun çalışmasını sağlayan aküler, farklı amper gerilimlerine sahiptir. 60 amper akü, marş motoruna elektrik akımı sağlar ve aracın ilk anda çalışabilmesine yardımcı olur. Aracın motoru çalışmadığı durumda ise alıcılara akım gönderir ve motorun aktif hale gelmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra elektrik sisteminde voltaj ve amperaj dengelemeleri gerçekleştiren aküler, emniyet sistemleri sayesinde aracınız için koruma oluşturmaktadır.

Uygun Fiyatlı 60 Amper Akü Çeşitleri

Kurşun asitli modelleri ile karşınıza çıkan aküler, aracınızın daha efektif bir şekilde kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Ana amacı marşı tetiklemek olan aküler bunun yanı sıra pek çok fonksiyonel özelliği ile karşınıza çıkıyor. Enerjinin depolanmasını sağlayan bu ürünler, aracınızın daha yüksek performans sunmasını sağlar. Araç içerisindeki elektrik gereksinimlerinin giderilmesini sağlayan ürünler, birbirine seri şekilde bağlanmaktadır. Akü içerisinde hem pozitif hem de negatif plaklar bulunmaktadır. Bu plakların aktif maddeleri, ürünü çalışır hale getirir. 60 amper çelik akü içerisinde barındırdığı aktif maddelerede kurşundioksit ve saf kurşun içermektedir. İki plak arasında oluşabilecek kısa devreleri önlemek amacı ile izole edici özellikteki ayırıcılar kullanılmaktadır. Voltaj yükselmelerine karşı olarak geliştirilen akü modelleri, aracınızın elektrik sisteminin hasar almasını engellemektedir.

Motor yapısında gerçekleşebilecek olası voltaj değişimlerinde araç yapısını koruma altına almaktadır. Pozitif ve negatif plaklar sayesinde çalışma gösteren bu ürünlerde plaklar arasındaki ayırıcılar kimyasal tepkimeyi engellemeyecek kadar küçük ve gözenekli yapıdan oluşmaktadır. İçerisinde saf su ve sülfirik asit karşımı olan elektrolitler barındıran akü modellerinde elemanlar arasında seri şekilde bağlanmış olarak kurşun köprüler bulunmaktadır. Aracınızın doğru bir şekilde çalışmasını sağlayan 60 amper çelik akü fiyatları ve teknik özellikleri ile etkileyicilik sunuyor. Aracın çalışmadığı durumlarda devreye giren ürünler arabanızın aktif hale gelmesine yardımcı oluyor. Oluşabilecek gerilimlerin azaltılmasında önemli bir rol oynayan ürünler, voltaj ve amperaj dengelemelerinde bulunuyor. Aracınızın elektrik sisteminin hasar almadan uzun yıllar boyunca çalışmaya devam etmesini sağlayan aküler, ihtiyaç durumunda depoladığı enerjiyi kullanarak aracınızı çalıştırıyor.
Motoru destekler yapıya sahip olan ürünler, içerisinde yer alan kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek sizlere sunuyor. Araçlar için uygun bir depolama aracı olarak bilinen 60 amper jel akü voltajın fazla yükselebileceği durumlarda alıcıların zarar görmesini engellemektedir. Alternatörlein oluşturduğu akımın bir kısmını üzerine alan aküler, aşırı yükselme durumlarının önüne geçmektedir. Arabalar için koruma sağlayan ürünler seri olarak bağlanmış hücreli sisteme sahiptir. Otomatik olarak devreye girebilen yapısı ile kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

 

60 Amper Akü, 60 Amper Aküler, 60 Amper Akü Fiyatları, En Ucuz 60 Amper Akü, 60 Amper Akü Fiyatı, 60 Amper Akü Ücreti, 60 Amper Akü En Ucuz, 60 Amper Akü Marka, 60 Amper Mutlu Akü, 60 Amper İnci Akü, 60 Amper Varta Akü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.