90 Amper Aküler

ARAYIN! AKÜNÜZÜ GETİRELİM !
AKÜ DEĞİŞİMİNDE VİP HİZMET !

İnci Akü, Mutlu Akü, Varta Akü, EAS Akü, Çelik Akü, Hugel Akü
90 AMPER AKÜLER 280TL – 560TL arasında değişmektedir.
Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen bizi arayın

0533 031 29 59 | WHATSAPP DESTEK


 

90 Amper Akü Modelleri Uygun Fiyatlarla

Önemli güç kaynaklarından biri olan 90 amper akü ile gereken güç desteğine ulaşabilirsiniz. Motor sistemlerine büyük destek sağlayan akü sayesinde aradığınız güce ve desteğe ulaşabilirsiniz. Aracın hareket sistemine dokunan ve aracın içerisinde elektrik sistemi ile çalışan noktalara ulaşan 2 volt 90 amper akü ile aracın sağladığı olanakları kesintisiz bir şekilde yönlendirebilir ve kullanabilirsiniz. Motor sisteminin vazgeçilmez bir ögesi olan bu ürün sayesinde kusursuz bir sürüş deneyimi yaşayabilir ve deneyimin tadını doya doya çıkarabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 90 Amper Akü Modelleri

Aracın vazgeçilmez bir parçası olan 90 amper 12 volt akü çalışma sistemi pillere benzemektedir. Akü bir pozitif ve negatif olmak üzere iki kutba sahiptir. Böylece 90 amper akü ters kutup olmak üzere iki tane zıt kutba sahiptir. Bu kutuplar ise, aracın içerisinde yer alan silecek, radyo ve motor ateşleme sistemine bağlıdır. Bu uyumlu bağlantı sayesinde aracınızı marş motoruyla harekete geçirebilmekle birlikte aracın içerisinde yer alan klima ve radyo sistemlerini kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracın içerisinde yer alan bu sistemleri akülerle başarılı bir şekilde yönlendirebilir ve kullanabilirsiniz. Bununla birlikte batarya sistemin içinde yer alan hücre adı verilen altı bölüm yer alır ve her iki hücrede 16 plaka yer alır. Plakalarda pozitif ve negatif olmak üzere iki ayrım söz konusudur. Pozitif plakaların içerisinde kurşun dioksit yer alırken negatif plakaların içerisinde ise kurşun yer alır. Bu plakaların bu uyum içerisinde yer alması sonucunda sıkıştırılmış ızgaralar meydana gelir. Bu plakaların varlığı, desteği akünün çalışma durumuna destek olur. Plakalar sudan ve sülfürik asitten oluşan karışım içinde yüzer. Bu sıvının asli görevi ise, aküde elektriği ileten elektrolit görevini görür. Daha sonra plakaların sıvıyla etkileşimiyle birlikte partiküller meydana gelir. Elektron adı verilen partiküller sayesinde ızgara içerisinde hareketlenme meydana gelir ve aracın çalışması için gerekli olan enerji oluşur. Böylece aküye destek olarak aracın çalışmasına sahip olan bu mükemmel sistem sayesinde araçlarınızı kolay bir şekilde harekete geçirebilirsiniz. 90 amper araba aküsü sayesinde aracın bu sistem yönlendirmesini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu etkili sistemin değerli bir parçası olan 90 amper akü çelik ile sistemin mükemmel bir uyum içerisinde çalıştığını görebilirsiniz.

Muazzam sistemin en etkili elemanı olan 90 amper çelik akü fiyatları ve modellerini inceleyerek sizler de bu akü modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece araçlarınızda kesintisiz bir sürüş deneyimi yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.