72 Amper Aküler

ARAYIN! AKÜNÜZÜ GETİRELİM !
AKÜ DEĞİŞİMİNDE VİP HİZMET !

İnci Akü, Mutlu Akü, Varta Akü, EAS Akü, Çelik Akü, Hugel Akü
72 AMPER AKÜLER 230TL – 500TL arasında değişmektedir.
Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen bizi arayın

0533 031 29 59 | WHATSAPP DESTEK


Uygun Fiyatlı 72 Amper Akü Modelleri

Akü veya akümülatör olarak adlandırılan ürünler elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çevirmek ile yükümlü olan aletlerdir. Bu kimyasal enerjiyi depolayarak ihtiyaç duyduğunuz anda elektrik enerjisi olarak kullanabilmenize yardımcı olur. Sıklıkla tercih edilen bir enerji kaynağı olan akü modelleri, marş motoruna elektrik akımı sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. 72 amper akü, benzinli veya dizel araçlarınızda kullanabileceğiniz akü modelleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Marş başlatmasının yanı sıra akülerin pek çok işlevsel özelliği bulunmaktadır. Elektrik akımı sağlamak ile yükümlü olan bu ürünler aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemesi de sağlayarak aracınızın hasar almasını engellemektedir. Özel sistemler ile donatılmış olan akü modelleri, gerekli alıcılara gerekli kadar elektrik akımı iletmektedir.

 

Çalışma Performansını Arttıran 72 Amper Akü

Otomotiv sektöründe sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri olan aküler, aracınızın marştan itibaren çalışmasına yardımcı oluyor. Ürünler içerisinde sülfirik asit ve saf su karışımından oluşan elektrolitler yer almaktadır. Elemanlar arasında da kurşun köprü içeren akü modelleri, aracınızın doğru bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Motor performansını arttırması ile ön plana çıkan 72 amper akü fiyatları oldukça uygundur. Hesaplı yapısı ile kullanıcılarını memnun bırakan ürünler dayanıklı ve çelik malzemeden üretilmektedir. Akü içerisinde yer alan ayırıcılar ise kimyasal tepkimeyi engellemeyecek yapıdan oluşur. Küçük gözenekli yapıya sahip olan bu ayırıcılar ürünün doğru bir şekilde çalışabilmesini sağlamaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı yapıdan oluşan aküler, aracınızda oluşabilecek gerilimlerin azalmasında önemli bir rol oynamaktadır. Voltaj oynamalarında aracınızın herhangi bir hasar almasını engeller. İhtiyaç duyulan durumlarda barındırdığı enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek aracınız için gerekli olan enerji ihtiyacını karşılamaktadır. Enerji depolama aracı olarak bilinen aküler, yüksek kapasiteye sahip olmaları ile bilinmektedir. Ana amacı motorun çalışmasına yardımcı olan bu ürünler farklı teknik özelliklere sahiptir. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme bölümünde de enerji sağlayan araba aküleri, elektrik devreleri sayesinde çalışma prensibini yerine getirmektedir.
Çelik akü 72 amper yapısı ile aracınızın güç ve depolama ihtiyacını karşılıyor. Yüksek teknoloji ile geliştirilmiş olan ürünler geleneksel araç bakımının önüne geçiyor. Start-stop özelliğine sahip olan bu akü modelleri, şarj işlemleri sayesinde kolayca güç toplayabilmektedir. Yüksek enerji performansı sergileyen aküler, alternatörlerin araç için elektrik vermesini tetiklemektedir ve aracın çalışmaya başlamasına yardımcı olur. Kesintisiz güç kaynağı olarak karşınıza çıkan 72 amper akü şarj cihazı sayesinde akünüzü kolay bir şekilde kutuplara uygun olarak bağlayarak şarj edebilirsiniz. SLI tipi aküler amper cinsinden ölçülmektedir. Yüksek patlama akımını serbest bırakan ürünler, hızlı bir ivme ile şarj edilebilme özelliği taşımaktadır. Aracınızın elektrik gereksinimlerini gidermede önemli bir işleve sahip olan akü modelleri, enerji açığını kapatmanıza yardımcı oluyor. Aracın elektrik sisteminde hasar almasını engelleyen sisteme sahip olan İnci akü seçenekleri, birbirine seri şekilde bağlanmaktadır. Alternatörün oluşturduğu akımın bir kısmına üzerine alan ürünler, voltajlar arasındaki dengenin oluşmasını sağlar ve fazla elektrik yüklenmelerine engel olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.