Araç Sahiplerinin tüm gereksinimlerini karşılayacak nitelikte geliştirilen geniş VİP AKÜ ürün yelpazesi, aracınızın ihtiyacı olan tüm enerjiyi sağlar. İhtiyaçları her geçen gün artan ve çeşitlenen araçlar için yeni nesil teknolojilerle donatılarak geliştirilen VİP Akü ürün yelpazesi binek, ticari, hafif ticari, ağır vasıta ve otobüslere ihtiyacı olan uzun soluklu enerji çözümünü sunmaktadır.

VİP Akü ihtiyaçlarınızda yerli ve yabancı markaların aküleri vipaku.com farkı ve güvencesiyle akü gereksinimi olanların ayağına kadar geliyor.

Akü, takviye kablosu gibi ihtiyaçlarınız için başka yere gitmeyin!

VİP Akü‘ye gelin, aracınız için ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyata alın yada bulunduğunuz noktaya ücretsiz aküyü getirelim.

 

Akü Satışı Nasıl Yapılır ?

VİP Akü olarak Bursa Akü denildiğinde ilk akla gelen güvenilir firmalardan biri olarak sizlere sunduğumuz akü satışı  hizmetini aracınıza ve kullanım koşullarınıza bağlı olarak sağlamaktayız. Bu noktada akünüzün bittiğini ya da doğru çalışmadığını fark ettiğiniz zaman bize başvurmalısınız.  Sizler için en uygun, sağlıklı ve doğru aküyü seçerek uzun ömürlü kullanım sağlamaktayız.

Mutlu Akü, Varta Akü, İnci Akü, Bosch Akü, Yiğit Akü, Çelik Akü, Platin Akü markalarını uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Firmamızda tüm araç marka ve modellerine uygun farklı markalarda akü modelleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçin.